به فروشگاه کوله پشتی خوش آمدید!

کارت هدیه 50 هزار تومانی

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

‎۵۰۰٬۰۰۰ ریال

موجودی: موجود

بازنگری سریع

کارت هدیه به دو صورت مجازی و حقیقی قابل ارائه می باشد.
منظور از کارت هدیه مجازی آن است که پس از خرید کارت، یک کد به شماره موبایل شما و همچنین آدرس ایمیل شما ارسال میگردد تا با این کد بتوانید به میزان مبلغ کارت هدیه از سایت تخفیف دریافت کنید. شما میتوانید این کد را برای دوستانتان به مناسب تولد، ایام عید و ... به عنوان هدیه ارسال نمایید.
منظور از کارت مجازی، یک کارت فیزیکی است که کد توسط یک لایه پوششی بر روی آن پنهان شده و باید این پوشش پاک شود تا کد نمایان گردد.این کارت توسط پست برای شما ارسال میگردد تا آن کارت را به دوستانتان هدیه دهید.
توجه: جموع هزینه فاکتور نهایی باید حداقل برابر با مبلغ کارت هدیه باشد. در غیر این صورت اگر مبلغ کل فاکتور از میزان مبلغ کارت هدیه کمتر باشد، میزان باقیمانده کارت هدیه سوخت میگردد.
توجه: این کد ها فقط یکبار قابل استفاده می باشند.
‎۵۰۰٬۰۰۰ ریال

کارت هدیه

 

جزییات

کارت هدیه به دو صورت مجازی و حقیقی قابل ارائه می باشد. منظور از کارت هدیه مجازی آن است که پس از خرید کارت، یک کد به شماره موبایل شما و همچنین آدرس ایمیل شما ارسال میگردد تا با این کد بتوانید به میزان مبلغ کارت هدیه از سایت تخفیف دریافت کنید. شما میتوانید این کد را برای دوستانتان به مناسب تولد، ایام عید و ... به عنوان هدیه ارسال نمایید. منظور از کارت مجازی، یک کارت فیزیکی است که کد توسط یک لایه پوششی بر روی آن پنهان شده و باید این پوشش پاک شود تا کد نمایان گردد.این کارت توسط پست برای شما ارسال میگردد تا آن کارت را به دوستانتان هدیه دهید. توجه: جموع هزینه فاکتور نهایی باید حداقل برابر با مبلغ کارت هدیه باشد. در غیر این صورت اگر مبلغ کل فاکتور از میزان مبلغ کارت هدیه کمتر باشد، میزان باقیمانده کارت هدیه سوخت میگردد. توجه: این کد ها فقط یکبار قابل استفاده می باشند.

نظر خودتان را بنویسید

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

اطلاعات اضافی

ابعاد خیر
ارتفاع بند(دسته) خیر
برند خیر
 

محصولات پیشنهادی