درباره ما

 فروشگاه اینترنتی کوله پشتی به منظور ایجاد یک فروشگاه تخصصی برای تسهیل در خرید انواع کیف، کیف پول و کوله پشتی های لپ تاپ، مدرسه، دانشگاه و کوهنوردی طراحی و ساخته شده است. این فروشگاه با داشتن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت سعی میکند تا اعتماد مشتریانش را جلب نماید.

یکی از اهداف فروشگاه کوله پشتی امکان مقایسه محصولات با یکدیگر برای انتخاب درست و متناسب با نیاز مشتری است. به همین منظور این فروشگاه در تلاش است که اطلاعات جامع و کاملی از محصولاتش را در فروشگاه قرار دهد.

تجربه یک خرید آسان و مطمئن یکی از توشه های کوله پشتی است که تا آخر مسیر خرید شما همراهتان است و به منظور جلب اعتماد مشتریان نماد اعتماد الکترونیک را از وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب کرده است که گواهی آن در زیر قابل رویت است. 

کلیه محصولات این فروشگاه از برند ها و مراکز معتبر تهیه شده تا مشتریان از کیفیت محصولات خریداری شده اطمینان حاصل نمایند. همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات و محصولات را ارائه دهیم، چرا که معتقدیم لذت استفاده از یک محصول خوب و با کیفیت خاطره ایست که از فروشگاه ما در ذهن مشتریان نقش می بندد و این امر ثمره تلاش ما در کوله پشتی خواهد بود.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، با توجه به نرخ رایج در اصناف قیمت گذاری شده و  فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

در زیر نماد های اعطا شده از سوی مراجع جمهوری اسلامی ایران به این فروشگاه را می توانید ملاحظه نمایید:

 

logo-samandehi