به فروشگاه کوله پشتی خوش آمدید!

ارسال هدیه

gift card

در فروشگاه الکترونیکی کوله پشتی شما میتوانید به دو طریق زیر دوستانتان را هیجان زده کنید و به آن ها هدیه دهید:

روش اول: خرید محصولات از فروشگاه و ارسال به آدرس دوستان یا آشنایانتان

در این روش شما پس از انتخاب محصول و انجام مراحل پرداخت و وارد کردن آدرس خودتان به عنوان فرستنده، آدرس دوستتان را به عنوان گیرنده وارد می نمایید و کالای شما به سراسر کشور از طریق پست و روش های ارسال فروشگاه به دوستتان ارسال میگردد.


روش دوم: کارت هدیه 

در این روش شما میتوانید کارت های هدیه را با مبالغ 10 هزار تومانی، 20 هزار تومانی و 50 هزار تومانی به هر تعدادی که نیاز دارید خریداری کنید. در قسمت خرید، اطلاعات تماس خود(موبایل و ایمیل) را وارد مینمایید تا کد کارت هدیه برایتان ارسال گردد. شما میتوانید این کد را به هر طریقی(ایمیل، شبکه های اجتماعی، پیامک و ...) در اختیار دوستتان قرار دهید تا با وارد کردن آن، به میزان مبلغ کارت هدیه، تخفیف دریافت کند. همچنین شما میتوانید با ورود اطلاعات دوستتان و پیغام تبریکتان، این اجازه را به ما بدهید که کد را از جانب شما و با نام شما برای دوستتان پیامک و ایمیل نماییم.

توجه1: در صورت نیاز به تهیه کارت فیزیکی، هزینه ی صدور و ارسال کارت علاوه بر مبلغ کارت، 5000 تومان می باشد.

توجه2: در صورت نیاز به مبالغ بالاتر، لطفا درخواست خود را به سامانه 50001050001010 پیامک نمایید.

توجه3: مجموع هزینه فاکتور نهایی باید حداقل برابر با مبلغ کارت هدیه باشد. در غیر این صورت اگر مبلغ کل فاکتور از میزان مبلغ کارت هدیه کمتر باشد، میزان باقیمانده کارت هدیه سوخت میگردد. 

به عنوان مثال اگر مجموع فاکتور 40 هزار تومان باشد و کارت هدیه مبلغش 50 هزار تومان باشد، مجموع فاکتور با احتساب تخفیف کارت هدیه 0 تومان میشود. اما 10 هزار تومان باقیمانده از کارت هدیه سوخت میگردد.

خرید کارت هدیه 


gift card 10   gift card 20   gift card 50
 

برخی از محصولات