برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه کوله‌پشتی

کاربر گرامی موارد زیر را به منظور استفاده از فروشگاه کوله‌پشتی در نظر بگیرید:
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه الکترونیکی کوله‌پشتی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه کوله‌پشتی است. همچنبن ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه کوله‌پشتی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 
قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کوله‌پشتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه کوله‌پشتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه کوله‌پشتی اقدام نماید. 
 
مالکیت معنوی
کليه عناصر موجود در اين وب سايت، شامل اطلاعات، اسناد، توليدات، لوگوها، گرافيک، تصاوير و خدمات، به طور کلی متعلق به سايت فروشگاه کوله‌پشتی مي باشد و هيچ شخص حقيقي و حقوقي بدون اجازه کتبي صاحب عناصر مذکور (فروشگاه کوله‌پشتی) اجازه کپي کردن، توزيع، نشرمجدد، واگذاري ( download )، نمايش، ارسال و انتقال آنها را ندارد. 
 
ارتباطات الکترونیکی 
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه کوله‌پشتی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه کوله‌پشتی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه کوله‌پشتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 
عدم ارائه سرویس
سايت فروشگاه کوله‌پشتی مجاز است به هر دليلي از ارائه سرويس و خدمات خود به هر فردي که صلاح بداند اجتناب نمايد. از اين حق زماني استفاده خواهد شد که سايت فروشگاه کوله‌پشتی متوجه سوء استفاده آن فرد از سيستم شده است.  
 
ثبت و پردازش سفارش 
کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه کوله‌پشتی در روزهای کاری(شنبه تا پنج‌شنبه) به غیر از تعطیلات رسمی ایران مورد پردازش و رسیدگی قرار می‌گیرد. کلیه سفارشات در اسرع وقت با لحاظ هماهنگی با مشتری انجام می‌پذیرد. امکان سفارش در سایت فروشگاه کوله‌پشتی به صورت 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته می‌باشد.
کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه، به هر دلیلی که امکان ارسال آن به مشتری نباشد، حق لغو سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه کوله‌پشتی محفوظ است. 
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. 
فروشگاه کوله‌پشتی می‌تواند بدون اطلاع قبلی، نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش اقدام نماید حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه کوله‌پشتی محفوظ است.
حداقل مبلغ سفارش قابل ارسال، ۲۵,۰۰۰ تومان است.
 
خسارت در هنگام حمل و نقل
در صورت آسیب دیدگی بسته هنگام تحویل، از دریافت آن خودداری کنید و بسته را به مبدا برگشت بزنید. در غیر این صورت مسئولیتی متوجه فروشگاه کوله پشتی نخواهد بود.
 
بازگرداندن کالا
در صورتی که کالای ارسالی، با آنچه که در فاکتور شما درج شده مغایرت دارد و یا مشخصات کالای دریافتی با توضیحات مندرج در قسمت توضیحات کالا مغایر است، ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، بدون باز کردن تگ ها و به هم ریختن بسته بندی امکان باز گرداندن کالا وجود دارد و هزینه های حمل و ارسال مجدد بر عهده فروشگاه کوله پشتی می باشد.
در صورت عدم رضایت از کالای خریداری شده، در صورتی که کالا استفاده نشده باشد و تگ های آن جدا نشده باشد و بسته بندی سفارش دچار تغییر نشده باشد، سفارش ظرف 24 ساعت از زمان دریافت، قابل بازگرداندن می باشد. در این حالت هزینه ارسال بر عهده کاربر می باشد.
کلیه موارد مربوط به بازگرداندن کالا در صورتی انجام می پذیرد که کارشناسان ما سلامت کالا را تایید نمایند. همچنین لازم به توضیح است که در صورت مورد تایید بودن سلامت کالا، مبلغ فاکتور با کسر هزینه ارسال، به حساب اعلامی کاربر به نام کاربر(نام مندرج در فاکتور) واریز میگردد.
بسته بندی کالا باید مطابق با آنچه که در زمان تحویل کالا بوده باید باشد. همچنین کاربر باید در پشت فاکتور دریافتی، نسبت به توضیحات مستدل در مورد بازگرداندن کالا اقدام نماید تا مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد. همچنین نسبت به اعلام شماره حساب و نام صاحب حساب که باید به نام کاربر( نام مندرج در فاکتور) باشد، مبادرت ورزد.
 
 
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه کوله‌پشتی خود را ملزم به احترام گذاشتن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، می‌داند.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کوله پشتی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه کوله‌پشتی متعلق به این فروشگاه بوده و حق استفاده و نشر تمامی یا قسمتی از مطالب موجود و در دسترس بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی ‏‌دارد.
کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
کلیه کاربرانی که از خدمات فروشگاه کوله‌پشتی استفاده می‌کنند و سن کمتر از 18 سال دارند، باید با نظارت و اطلاع والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از فروشگاه کوله‌پشتی نمایند. فروشگاه کوله‌پشتی مسئولیتی درباره عدم آگاهی والدین از خرید فرزندشان ندارد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.kooleposhti.net می باشد. کلیه ارتباطات از طریق سامانه‌های رسمی ارتباطی که در سایت معرفی شده است صورت می‌پذیرد. سایر اکانت‌های یاهو، جیمیل و ... که در سایت معرفی نگردیده متعلق به این فروشگاه نمی باشد.
ارسال پیامک به کاربران از طریق شماره های 50001050001010، 09906199051، 5000125475، 100009 صورت می پذیرد. همچنین ایمیل به کاربران از طریق shop@kooleposhti.net و kooleposhtishop@gmail.com صورت می پذیرد.
همچنین ارسال پیامک از سوی شما به فروشگاه کوله پشتی فقط از طریق شماره های 50001050001010 و09906199051 دریافت میگردد.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

وارد شوید