شاخه‌ها

در صورتی که کالای ارسالی، با آنچه که در فاکتور شما درج شده مغایرت دارد و یا مشخصات کالای دریافتی با توضیحات مندرج در قسمت توضیحات کالا مغایر است، ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، بدون باز کردن تگ ها و به هم ریختن بسته بندی امکان باز گرداندن کالا وجود دارد و هزینه های حمل و ارسال مجدد بر عهده فروشگاه کوله پشتی می باشد. کلیه بسته های بازگشتی باید با پست سفارشی به آدرس مبدا ارسال گردد.
در صورت عدم رضایت از کالای خریداری شده، در صورتی که کالا استفاده نشده باشد و تگ های آن جدا نشده باشد و بسته بندی سفارش دچار تغییر نشده باشد، سفارش ظرف 24 ساعت از زمان دریافت، قابل بازگرداندن می باشد. در این حالت هزینه ارسال بر عهده کاربر می باشد.
کلیه موارد مربوط به بازگرداندن کالا در صورتی انجام می پذیرد که کارشناسان ما سلامت کالا را تایید نمایند. همچنین لازم به توضیح است که در صورت مورد تایید بودن سلامت کالا، مبلغ فاکتور با کسر هزینه ارسال، به حساب اعلامی کاربر به نام کاربر(نام مندرج در فاکتور) واریز میگردد.
بسته بندی کالا باید مطابق با آنچه که در زمان تحویل کالا بوده باید باشد. همچنین کاربر باید در پشت فاکتور دریافتی، نسبت به توضیحات مستدل در مورد بازگرداندن کالا اقدام نماید تا مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد. همچنین نسبت به اعلام شماره حساب و نام صاحب حساب که باید به نام کاربر( نام مندرج در فاکتور) باشد، مبادرت ورزد.

شرایط بازگشت کالا فقط تا 24 ساعت پس از دریافت سفارش می باشد که باید به صورت تلفنی به پشتیبانی اطلاع دهید تا همکاران ما توضیحات لازم را اعلام نمایند. شماره تماس پشتیبانی: 02191001057

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0